Kerio Control Box - HW zařízení

Hardwarová zařízení Kerio Control jsou komplexním řešením pro unifikované zabezpečení sítě (UTM), které vám zajistí celkovou ochranu sítě a dat. Součástí každého zařízení je brána firewall a směrovač, detekce a prevence útoků (IPS), antivirová ochrana firewallu, VPN a filtrování obsahu/URL. Zařízení jsou dodávána s nejnovější verzí softwaru Kerio Control a zároveň s nimi získáte i roční Software Maintenance a roční záruku na hardware.

 

Hardwarová zařízení Kerio Control řady NG

Komplexní a výkonné bezpečnostní řešení Kerio Control zajistí ochranu sítě, uživatelů a aktiv. Řada hardwarových zařízení Kerio NG kombinuje cenami ověnčený software Kerio Control se speciálně navrženým hardwarem. Výsledkem je špičkové řešení pro zabezpečení sítí malých a středních firem. 

Hardwarová zařízení se dodávají s nejnovější verzí softwaru Kerio Control a obsahují tentýž patentovaný operační systém postavený na systému Linux, se kterým se setkáváte u softwarových zařízení. Hardwarová zařízení obsahují balíček všech dostupných bezpečnostních technologií, např. antivir Sophos a filtr obsahu Kerio Control Web Filter. 

Hardwarová zařízení Kerio Control řady NG