Flexibilní zabezpečení pro malé a střední firmy

S Kerio Control ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Je to snadné.

Kerio Control v sobě spojuje mnoho různých vlastností – síťový firewall a směrovač, detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování obsahu. Tyto komplexní funkce a bezkonkurenční flexibilita nasazení činí z Kerio Control ideální volbu pro malé a středně velké firmy.

Nasazení jako software nebo hardware

Kerio Control můžete naistalovat na různých operačních systémech Windows nebo nasadit jako softwarovou aplikaci či do virtuálního prostředí. Nebo přejděte přímo na plně vybavené hardwarové zařízení.

 

Síťový firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS

Díky Kerio Control ochráníte integritu svých serverů s pomocí hloubkové kontroly paketů a pokročilých funkcí směrování sítě včetně současné podpory protokolů IPv4 i IPv6. Vytváříte svá vlastní pravidla pro příchozí a odchozí síťovou komunikaci, omezujete komunikaci na základě URL adres, typu přenosu, kategorií obsahu či časových intervalů.

Ještě vyšší ochranu vaší sítě zajistí systém detekce a prevence útoků (IPS), a to prostřednictvím analýzy paketů založené na systému Snort, průběžných aktualizacích pravidel z Emerging Threats, ochrany před uhodnutím hesla, seznamu blokovaných IP adres a výjimek z pravidel, díky nimž eliminujete falešné poplachy (false positives).

Síťový firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS

Sophos – pokročilá antivirová ochrana


Sophos – pokročilá antivirová ochrana

Integrovaný Sophos Gateway Antivirus ochrání vaši síť před záplavou virů, červů, trojských koní a spywaru.

Tato volitelná úroveň ochrany nabízí kontrolu veškeré webové komunikace a přenosů FTP, e-mailů, příloh a stahovaných souborů. Virová databáze se navíc aktualizuje automaticky.


Nejmodernější filtrování
webových stránek a obsahu

S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k 141 různým kategoriím webového obsahu.

Můžete zakázat ve své síti komunikaci, která příliš zatěžuje šířku pásma (např. streamovaná videa), nebo blokovat peer-to-peer sítě.

nemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity.

Kerio Control Web Filter je součástí hardwarových zařízení Kerio Control Box a je dostupný jako volitelný doplněk pro Kerio Control nainstalovaný jako software nebo virtuální zařízení.

Nejmodernější filtrování webových stránek a obsahu

Bezkonkurenční Quality of Service


Bezkonkurenční Quality of Service

Sledováním provozu sítě a upřednostněním pouze důležitých typů komunikace zajistíte dostatečně vysokou rychlost přenosu.

Nástroj Kerio Control QoS umožňuje rozložit zátěž internetového připojení s cílem maximalizovat šířku pásma a automaticky zálohovat internetové připojení.

Řízení šířky pásma na základě pravidel vám umožňuje stanovovat maximální či minimální rychlosti a vyhradit šířku pásma konkrétním uživatelům, skupinám či typům komunikace.

Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity

Funkce Kerio Control Statistics vám poskytne podrobné zprávy o využívání sítě uživateli. Sledovat ho lze ve výpisech pro jednotlivé dny, týdny, měsíce nebo jakékoliv jiné zvolené období, a to pro jednotlivého uživatele, skupinu či celou organizaci.

Získáte přehled o nejčastěji navštěvovaných stránkách, konkrétních síťových protokolech, nejaktivnějších uživatelích internetu a další informace. Budete mít zkrátka jasnou představu o internetové aktivitě všech svých zaměstnanců.

Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity

Zabezpečená síť VPN


Zabezpečená síť VPN

Kerio Control spojí hlavní sídlo vaší společnosti s pobočkami i vzdálenými uživateli snadno a bezpečně. Nastavení Kerio VPN tunelu je velmi jednoduché a poskytuje výkonné síťové připojení.

Podpora IPsec/L2TP navíc umožňuje připojení mobilních zařízení a firewallů třetích stran. Funkce dvoustupňového ověřování zajistí další ochrannou vrstvu pro jakoukoliv formu vzdáleného přístupu.


Jednoduchost správy

Ať už si zvolíte jakoukoli možnost nasazení, vždy budete moci veškerou správu a konfiguraci provádět z webového administračního rozhraní.

Správu lze provádět kdykoli a odkudkoli, ze stolního počítače či z tabletu. Sledujete stav systému a provoz sítě. Prostřednictvím intuitivního rozhraní rychle a bezpečně nastavujete zabezpečení, provádíte správu uživatelů a šířky pásma a stanovujete pravidla pro síťovou komunikaci. Své konfigurace automaticky zálohujte na zabezpečené cloudové úložiště Samepage či na FTP.

kerio-control-jednoducha-sprava.png

zabezpeceny-a-chraneny-email.png


Flexibilní nasazení

S pomocí Kerio Control zajistíte provoz jakéhokoli IT prostředí.

Kerio Control lze nasadit jako software appliance, virtuální zařízení či hardwarové zařízení s optimalizovaným výkonem.Kerio Control podporuje nasazení protokolu IPv6, a to jak v případě, že přecházíte z IPv4, tak jestliže používáte oba protokoly zároveň. Ke sledování stavu produktu Kerio Control můžete používat své oblíbené nástroje SNMP.