Kerio Control – zabezpečení firemní sítě připojené k internetu

Kerio Control poskytuje unifikované zabezpečení firemních sítí, charakteristické komplexní ochranou sítě a podrobnými statistikami. Bezpečnostní vrstva s automatickou aktualizací zajišťuje detekci a prevenci vznikajících hrozeb a přitom správcům sítí poskytuje flexibilní nástroje pro správu uživatelů, komplexní řízení šířky pásma a řízení kvality služeb, detailní monitoring sítě a IPsec VPN konektivitu pro desktopy, mobilní zařízení a více poboček. 
Kerio Control je navržen tak, aby komplexně ochránil firemní sítě


  • Ochrana integrity sítě s pomocí hloubkové kontroly paketů, pokročilého směrování sítě, prevence útoků a vysoce efektivního klienta VPN.

  • Správa šířky pásma sledováním síťového provozu a upřednostňováním důležité komunikace, rozložením zátěže internetového připojení a omezením přístupu ke streamování videa a P2P sítím.

  • Nejmodernější filtrování webových stránek a obsahu ze 141 kategorií a možnost zobrazování aktivity jednotlivých uživatelů na internetu prostřednictvím podrobných zpráv.

  • Jednoduchá a rychlá správa ze stolního počítače nebo tabletu s pomocí intuitivního webového rozhraní Kerio Control.

  • Rychlé a jednoduché nasazení v jakémkoli IT prostředí prostřednictvím softwarové aplikace nebo virtuálního či hardwarového zařízení.


kerio-control-symbol.png

Detekce a prevence útoků

Prevence útoků je vysoce sofistikovaná technologie založená na velké množině různých pravidel. Každá síť je unikátní, stejně tak bychom se mohli přít o přesný význam termínu „útoků“. Systém IPS vestavěný v Kerio Control je navržen tak, aby blokoval útoky tak přesně, jak to jen jde, a to při zajištění optimální úrovně síťové propustnosti. 

 

Zobrazit více informací o Kerio Control.